Lenska + Matthew | wyjątkowe wesele na Maderze

Lenska + Matthew | wyjątkowe wesele na Maderze

Pierwszy ślub w tym roku. Bardzo się cieszę, że trafiło na Maderę, a jeszcze więcej powodów do radości daje mi fakt, że trafiło na Lennie i Matthew – cudowną Parę z RPA. Jako fotograf ślubny, w chwili otrzymania zapytania o wolny termin, czasem mam przeczucie, że to jest ślub, który muszę zrobić. Tak też miałem tym razem 🙂 Nie pomyliłem się i był to fantastyczny czas, który tylko przypomniał mi o tym jak bardzo kocham swoją pracę. Był to ślub inny niż wszystkie.

Sesja narzeczeńska w Funchal

Lubię takie miejskie sesje narzeczeńskie. Zrobiliśmy krótki spacer wzdłuż promenady i zahaczyliśmy o jedną z najstarszych ulic stolicy Madery – Santa Maria. Bardzo lubię to miasto i uważam, że jest to fotogeniczna przestrzeń. Podczas tej małej wycieczki mieliśmy czas lepiej się poznać, pożartować i w dodatku zrobić kilka zdjęć 🙂 L&M są cudownie naturalni i uwielbiają się uśmiechać. Idealne warunki 🙂

Matthew i przygotowania Pana Młodego

Nadszedł ten dzień! Zaczynamy zdjęcia w domu, którym Matthew mieszkał jako dziecko. Zjechała się cała drużyna drużbów i zaczęliśmy pracę. Iście amerykańskie przygotowania ślubne, co nieczęsto zdarza się w Polsce. Całe przygotowania nabierają dużo dynamiki i ciągle coś się dzieje – super sprawa. Na koniec nie mogło zabraknąć kilku zdjęć grupowych Pana Młodego i jego najlepszych przyjaciół.

Lennie i przygotowania Panny Młodej w hotelu The Vine, Funchal

…ale zanim przeszliśmy do hotelu spotkaliśmy się u fryzjera, gdzie szykowała się Lennie z druhnami. Dziewczyny ciągle uśmiechnięte i podekscytowane. Zapowiada się wspaniale. W hotelu zbiera się cała ekipa. Pięknie ubrane druhny, do których po chwili dołącza Lenska. Co powiecie na suknię w czerni? Osobiście uwielbiam ❤ Do wyjątkowych ludzi pasują wyjątkowe rzeczy.

Ceremonia i przyjęcie w Design Centre Nini Andrade Silva

Lenska to architektka, więc miejsce wpasowało się idealnie. Na marginesie – Nini Andrade zaprojektowała hotel The Vine, w którym dziewczyny się przygotowywały. Ceremonia odbyła sie w Fisherman House. Jest to część Design Center w klimacie rybackim. Było absolutnie wyjątkowo. Niespodzianka na wejściu (Lennie weszła z innej strony, niż się wszyscy spodziewali), ich własne przysięgi małżeńskie, rzucanie garściami ryżu podczas wyjścia, przemowy pełne emocji, a na koniec szaleństwo na parkiecie.

Sesja ślubna przy Muzeum Sztuki Współczesnej na Maderze

Kontynuując temat architektury trafiliśmy do budynku, w którym mieści się Muzeum Sztuki Współczesnej. Absolutnie zakochałem się w tym miejscu i w możliwościach, które daje. Bawiliśmy się tam fantastycznie a Lenska i Matthew wyszli jak Superheroes 🙂

 

Film: Wedding Friends Filmy Ślubne / FB
Miejsce: Design Centre Nini Andrade Silva
Organizacja: CS Flowers Design
DJ: Luis Andrade
MUA i Fryzura: Cabeleireiro Las Vegas
Hotel: The Vine
Suknia Panny Młodej i druhen: Lunar

 

Add a comment...

Your email is never<\/em> published or shared.