Wiktoria + Krystian | Złotopolska Dolina

Wiktoria + Krystian | wesele w Złotopolskiej Dolinie

Dawno nie wrzucałem na bloga pełnego wpisu z reportażu ślubnego i pora nadrobić te zaległości. Na pierwszy ogień idzie historia z połowy czerwca. Muszę przyznać, że miesiąc ten był bardzo obfity w śluby, na których była burza emocji, ale ten dzień…przeszedł sam siebie. Krystian prawdopodobnie będzie chciał mnie dopaść za kilka zdjęć, które wrzuciłem do dzisiejszej opowieści, ale cóż mogę powiedzieć. To było piękne…

Przygotowania i detale

Lubię detale w każdej postaci. Nawet bardzo. Całe mieszkanie Wiktorii i Krystiana wyglądało tak, jakby przeszła przez nie armia dekoratorek przygotowując wszystko na ten dzień. A tu suprise, suprise! Wszystko przygotowała sama Wiki i oczywiście – czad! Przepadłem i szalałem.

Ceremonia

Na pewno wszyscy kojarzycie Złotopolską Dolinę z moich wcześniejszych reportaży. Uwielbiam ich zagajnik przed budynkiem. Piękne miejsce na sesje i na mały chillout weselny. Po wejściu do kościoła poczułem się troszkę tak, jakbym właśnie wszedł w ten zagajnik. Bajka. Coś mega wyjątkowego i przepięknego! A to był tylko wstęp do dalszych wydarzeń 🙂 Cała ekipa na tym ślubie była mi już bardzo znana i w sumie wiedziałem, czego mogę się spodziewać (Świadkową Wiki była moja Panna Młoda sprzed kilku niezłych już lat!), ale to co działo się dalej …właśnie przez takie śluby uwielbiam to robić!

Zabawa  w Złotopolskiej Dolinie

Jak zawsze niezawodna. Tutaj już nie będę się rozpisywał, bo chyba wszyscy wiemy jak świetnie tam jest 🙂 I ten lasek przed wejściem ❤ Oczywiście nie mogło zabraknąć krótkiej sesji ?

Film: Andrzej Nykolyshyn i Wedding Friends Filmy Ślubne
Wesele: Dwór Złotopolska Dolina – Mansion House
Best fotobus ever: One Van
Make-up: Ewelina Gołaszewska Make-up Artist – Ederm Salon Urody
Suknia Ślubna: PRONOVIAS WARSZAWA
Buty: Christian Louboutin
Biżuteria: SWAROVSKI
Opaska na włosy Wiki: ZARA
Garnitur: Vistula
Zaproszenia: Decoris Zaproszenia Ślubne
Dekoracje: Pracownia florystyczna Novaflora Roland Zaworski
Zespół: GIG BAND

 

Add a comment...

Your email is never<\/em> published or shared.