Monika + Paweł | Hotel Riviera

Monika + Paweł | wesele w hotelu Riviera

Co się składa na perfekcyjny ślub i wesele? Całkiem sporo 🙂 A może i jeszcze więcej. A czy możliwe jest, żeby wszystko zagrało idealnie? Jak się okazuje – tak! Cały ubiegły tydzień żyłem tymi zdjęciami.  Wracając z wesela Moni i Pawła wiedziałem, że będzie to najszybciej obrobiony i oddany materiał w moim życiu. Nie mogłem się doczekać, żeby do niego siąść. Minęło raptem kilkadziesiąt nieprzespanych godzin i we wtorek Monia z Pawłem głaskali moje koty i oglądali swoje zdjęcia ślubne ? a dziś mam przyjemność zaprosić Was do obejrzenia zdjęć z tego dnia!

Przygotowania

– „Jak nastroje?”
– „Luz”
W ten oto cudowny sposób rozpoczęliśmy nasze sobotnie spotkanie u Pawła i faktycznie – pełen luz 🙂 W zerowym stresie ubrany został skrojony na miarę garnitur i lecimy dalej do Moni, która szykowała się już w hotelu Riviera. Jak się okazało – jeszcze większy luz 😀 tak to ja mogę pracować! Zaczęliśmy na dobre przygotowania cudowanie wyluzowanej Moniki (może to przez prosecco? :D) i towarzyszyło temu całe spektrum emocji, które mogłem uchwycić, co było niebywałą przyjemnością! To jest właśnie kwintesencja przygotowań ślubnych i właśnie przez takie momenty uwielbiam to robić!

Ceremonia ślubna w kościele Pokamedulskim

Zmiana miejsca i ciąg dalszy samych niesamowitości. Idealna godzina i pięknie wpadające światło w delikatnie przydymiony kadzidłem kościół. A sama ceremonia? Ksiądz Wojciech prowadzi mszę w niesamowity sposób i wszyscy powinni się na nim wzorować. Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad wyborem kościoła – lećcie na Dewajtis!

Wesele w Rivierze

Magda z Wesela z Fantazją dopięła wszystko na ostatni guzik i można było śmiało wbijać na zabawę. Wisienką na torcie był zespół Terytoria. Kto zna, ten wie 🙂 nudno nie było i robią niesamowitą robotę. Wesele zleciało niesamowicie szybko, a zabawa…sami zobaczcie!

 

Monia: Ida Torez
Paweł: Atelier Zabłotny
MUA: Glamour Makeup & Hair
Koordynacja i trzymanie ręki na pulsie: niezawodna Magda z Wesele z Fantazją
Film: Wedding Friends Filmy Ślubne / FB
Wesele: Hotel Riviera
Zespół: Terytoria
Dekoracje: Tulipanek
Słodkości: Mr.Sweet

Add a comment...

Your email is never<\/em> published or shared.