Martyna + Jens | polsko-szwedzkie wesele w hotelu Mansor

Martyna + Jens | polsko-szwedzkie wesele w hotelu Mansor

Nie będę się specjalnie rozpisywał, bo zdjęcia pokazują wszystko to, co jest do przekazania 😉 Jedynie przyznam się bez bicia, że zdarza mi się czasem wzruszyć na ślubach 🤷‍♂ są to przepiękne momenty, na które ciężko czasem nie zareagować. Nie ułatwiał sytuacji wcale fakt, że Martyna z Jensem przeżywali swój ślub bardzo emocjonalnie i totalnie nie bali się tego pokazać 🖤 porwali tym ze sobą wszystkich i miło było tam być, bo w końcu właśnie o to chodzi w ślubach.

Przygotowania do ślubu w hotelu Mansor

Po malowaniu w salonie Kolorowe Kredki pojechaliśmy do hotelu Mansor, gdzie zaczęliśmy główny etap przygotowań do ślubu. Jens, po ubraniu się, miał do przeczytania list od Martyny. Oj…uwielbiam te chwile. Idealny wstęp do First Look.

Ceremonia w Kościele Akademickim św. Anny

Jeden z moich ulubionych kościołów 🖤 klimat panujący w tym miejscu jest absolutnie niepowtarzalny.

Sesja ślubna w Rzymie

Pierwszym pomysłem na sesję były Tatry i Morskie Oko, ponieważ właśnie tam się zaręczyli. Okazało się jednak, że Martyna szykuje dla Jensa niespodziankę i tuż po ślubie zabiera go do Rzymu. Do niespodzianki dołączyła sesja poślubna 😁 spędziliśmy ze sobą dużo czasu, od wschodu słońca do późnego wieczoru i zwiedziliśmy kawał miasta. Nie mogło oczywiście zabraknąć najlepszych lodów, pizzy i pasty 🤣

Do tych wszystkich niespodzianek dołączyła też prezentacja zdjęć ze ślubu 😉 warto było zarwać te nocki przed wyjazdem, bo reakcja Martyny i Jensa była absolutnie najlepszą nagrodą za ten wysiłek 🖤

Martyna: Madonna
Jens: Giacomo Conti
MUA: Kolorowe Kredki
Fryzura: Freya Hair Studio
Film: Under The Mask Studio
Miejsce: Hotel Mansor
Fotolustro: Alelustro
Dekoracje: Majowe Love

Add a comment...

Your email is never<\/em> published or shared.

Dorota + Michał | Hotel Przystań

Dorota + Michał | Hotel Przystań

Szczerze mówiąc uważam, że sezon 2019 był chyba najlepszym sezonem ślubnym w moim życiu i jest tak między innymi za sprawą takich ślubów jak ten. Dorotę i Michała znam już od jakiegoś czasu i gdy szykowałem się na wyjazd na ich ślub do Olsztyna, to czułem, że będzie to epickie wydarzenie. W rzeczywistości okazało się, że słowo „epickie” to niedopowiedzenie sezonu i była to jedna z lepszych imprez 2019 roku 💣

Była to moja pierwsza wyprawa na reportaż w rejon Warmii i teraz mam nadzieje, że nie ostatnia 😁 bawić się tam potrafią solidnie, a wszystko w fantastycznym otoczeniu!

Przygotowania do ślubu i First Look w Hotelu Przystań

Ruszamy z całą zabawą w sobotę. Ostatnie szlify na sali w Restauracji Przystań, która umiejscowiona jest tuż obok hotelu i wszystko gotowe na zabawę, ale do tego przejdziemy później 🙂 Dorota z Michałem szykują się w dwóch oddzielnych pokojach w Hotelu Przystań w atmosferze totalnego luzu, czyli jest dokładnie tak, jak powinno być 😉 Całe przygotowania dopełnione są (jak widać na zdjęciach) nieustającym uśmiechem Doroty. Lubię to bardzo ❤ ale szczerze…znając Dorotę nie spodziewałem się niczego innego 😎

Na First Look wybraliśmy chyba najlepsze miejsce w całym hotelu, czyli taras widokowy z widokiem na jezioro i przystań.

Wesele w Restauracji Przystań

Przejdźmy do rzeczy 🙂 impreza nad imprezami! Już dawno nie miałem takiego problemu z wyborem zdjęć z wesela do publikacji. Stwierdziłem więc, że nie będę się specjalnie ograniczał i wrzucam cały ten sztos do oglądania. Gdzie nie spojrzeć OGIEŃ 🔥 jest to zasługa nie tylko genialnych gości, ale również zespołu Milky Way, który potrafi rozruszać każe towarzystwo!

Dorota: Viola Piekut
Michał: Macaroni Tomato
MUA: Art Studio Diana Pacewicz
Miejsce: Restauracja Przystań / Hotel Przystań w Olsztynie
Kwiaty: Kwiaciarnia „W te pędy”
Papeteria: La dolce wedding
Film: Wojtek Tomaszewski z Just Married Video
Zabawa: Zespół Milky Way

Add a comment...

Your email is never<\/em> published or shared.

Malwina + Kamil | Zamek Topacz

Malwina + Kamil | Zamek Topacz

Kiedy zaczynałem robić zdjęcia ślubne bardzo chciałem podróżować na śluby gdzie tylko się da, a i im dalej tym lepiej 🙂 tym razem na reportaż wyruszyłem na Dolny Śląsk, do Wrocławia, a sesję ślubną zrobiliśmy w Nowym Jorku. Wyszedł całkiem niezły kawałek drogi do zrobienia, ale warto było przejechać każdy kilometr, ponieważ Malwina z Kamilem są fantastyczni pod każdym względem i jestem przeszczęśliwy, że wybrali akurat mnie do uwiecznienia swojego wielkiego dnia. Dzięki!

Przygotowania i wesele w zamku Topacz

Na miejsce dojechałem w piątek i miałem okazję się przekonać jak wielki ogrom pracy kosztuje stworzenie tak pięknych dekoracji ślubnych. Dziewczyny z Kwiaciarni Dafe uwijały się jak mróweczki, a ja zrobiłem mały rekonesans na następny dzień. Samo miejsce robi niesamowite wrażenie i nie mogłem już doczekać się pracy 🙂

Sobotnie przygotowania zaczęliśmy w części hotelowej Zamku Topacz i jeśli da się jakoś opisać idealne przygotowania do ślubu, to to byłby wzrór 🙂 ciągle uśmiechnięci Młodzi w towarzystwie najbliższych przyjaciół, z lampką zimnych bąbelków w ręce. Chyba lepiej nie można spędzić sierpniowego przedpołudnia, nie? 🙂 dalej już było jeszcze lepiej!

Kameralna ceremonia ślubna

Lubię takie małe kościoły, gdzie para jest na wyciągnięcie dłoni rodziny i przyjaciół. Czuć bliskość bliskich sobie osób, co wzmaga całe uczucie wzruszenia i podniosłość tej chwili. Na każdym centymetrze przestrzeni tego małego kościoła czuć emocje tego dnia i widać to po wszystkich obecnych. Fotografowanie ceremonii ślubnej w takiej sytuacji to czysta przyjemność!

Sesja ślubna w Nowym Jorku

Jest to miejsce, które zawsze chciałem zobaczyć i bardzo się cieszę, że w końcu udało się. Na sesję ambitnie wybraliśmy najzimniejszy dzień mojego pobytu, bo pojawił się pierwszy przymrozek – listopad w Nowym Jorku nie rozpieszcza 🙂 Muszę jednak przyznać, że Malwina i Kamil są twardzi jak diabli 🙂 wiem, że po zdjęciach w ogóle tego nie widać, ale serio było baaaardzo zimno! Niewzruszony uśmiech Malwiny dalej robi na mnie mega wrażenie 😀

 

Add a comment...

Your email is never<\/em> published or shared.

Monika + Paweł | Hotel Riviera

Monika + Paweł | wesele w hotelu Riviera

Co się składa na perfekcyjny ślub i wesele? Całkiem sporo 🙂 A może i jeszcze więcej. A czy możliwe jest, żeby wszystko zagrało idealnie? Jak się okazuje – tak! Cały ubiegły tydzień żyłem tymi zdjęciami.  Wracając z wesela Moni i Pawła wiedziałem, że będzie to najszybciej obrobiony i oddany materiał w moim życiu. Nie mogłem się doczekać, żeby do niego siąść. Minęło raptem kilkadziesiąt nieprzespanych godzin i we wtorek Monia z Pawłem głaskali moje koty i oglądali swoje zdjęcia ślubne ? a dziś mam przyjemność zaprosić Was do obejrzenia zdjęć z tego dnia!

Przygotowania

– „Jak nastroje?”
– „Luz”
W ten oto cudowny sposób rozpoczęliśmy nasze sobotnie spotkanie u Pawła i faktycznie – pełen luz 🙂 W zerowym stresie ubrany został skrojony na miarę garnitur i lecimy dalej do Moni, która szykowała się już w hotelu Riviera. Jak się okazało – jeszcze większy luz 😀 tak to ja mogę pracować! Zaczęliśmy na dobre przygotowania cudowanie wyluzowanej Moniki (może to przez prosecco? :D) i towarzyszyło temu całe spektrum emocji, które mogłem uchwycić, co było niebywałą przyjemnością! To jest właśnie kwintesencja przygotowań ślubnych i właśnie przez takie momenty uwielbiam to robić!

Ceremonia ślubna w kościele Pokamedulskim

Zmiana miejsca i ciąg dalszy samych niesamowitości. Idealna godzina i pięknie wpadające światło w delikatnie przydymiony kadzidłem kościół. A sama ceremonia? Ksiądz Wojciech prowadzi mszę w niesamowity sposób i wszyscy powinni się na nim wzorować. Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad wyborem kościoła – lećcie na Dewajtis!

Wesele w Rivierze

Magda z Wesela z Fantazją dopięła wszystko na ostatni guzik i można było śmiało wbijać na zabawę. Wisienką na torcie był zespół Terytoria. Kto zna, ten wie 🙂 nudno nie było i robią niesamowitą robotę. Wesele zleciało niesamowicie szybko, a zabawa…sami zobaczcie!

 

Monia: Ida Torez
Paweł: Atelier Zabłotny
MUA: Glamour Makeup & Hair
Koordynacja i trzymanie ręki na pulsie: niezawodna Magda z Wesele z Fantazją
Film: Wedding Friends Filmy Ślubne / FB
Wesele: Hotel Riviera
Zespół: Terytoria
Dekoracje: Tulipanek
Słodkości: Mr.Sweet

Add a comment...

Your email is never<\/em> published or shared.

Wiktoria + Krystian | Złotopolska Dolina

Wiktoria + Krystian | wesele w Złotopolskiej Dolinie

Dawno nie wrzucałem na bloga pełnego wpisu z reportażu ślubnego i pora nadrobić te zaległości. Na pierwszy ogień idzie historia z połowy czerwca. Muszę przyznać, że miesiąc ten był bardzo obfity w śluby, na których była burza emocji, ale ten dzień…przeszedł sam siebie. Krystian prawdopodobnie będzie chciał mnie dopaść za kilka zdjęć, które wrzuciłem do dzisiejszej opowieści, ale cóż mogę powiedzieć. To było piękne…

Przygotowania i detale

Lubię detale w każdej postaci. Nawet bardzo. Całe mieszkanie Wiktorii i Krystiana wyglądało tak, jakby przeszła przez nie armia dekoratorek przygotowując wszystko na ten dzień. A tu suprise, suprise! Wszystko przygotowała sama Wiki i oczywiście – czad! Przepadłem i szalałem.

Ceremonia

Na pewno wszyscy kojarzycie Złotopolską Dolinę z moich wcześniejszych reportaży. Uwielbiam ich zagajnik przed budynkiem. Piękne miejsce na sesje i na mały chillout weselny. Po wejściu do kościoła poczułem się troszkę tak, jakbym właśnie wszedł w ten zagajnik. Bajka. Coś mega wyjątkowego i przepięknego! A to był tylko wstęp do dalszych wydarzeń 🙂 Cała ekipa na tym ślubie była mi już bardzo znana i w sumie wiedziałem, czego mogę się spodziewać (Świadkową Wiki była moja Panna Młoda sprzed kilku niezłych już lat!), ale to co działo się dalej …właśnie przez takie śluby uwielbiam to robić!

Zabawa  w Złotopolskiej Dolinie

Jak zawsze niezawodna. Tutaj już nie będę się rozpisywał, bo chyba wszyscy wiemy jak świetnie tam jest 🙂 I ten lasek przed wejściem ❤ Oczywiście nie mogło zabraknąć krótkiej sesji ?

Film: Andrzej Nykolyshyn i Wedding Friends Filmy Ślubne
Wesele: Dwór Złotopolska Dolina – Mansion House
Best fotobus ever: One Van
Make-up: Ewelina Gołaszewska Make-up Artist – Ederm Salon Urody
Suknia Ślubna: PRONOVIAS WARSZAWA
Buty: Christian Louboutin
Biżuteria: SWAROVSKI
Opaska na włosy Wiki: ZARA
Garnitur: Vistula
Zaproszenia: Decoris Zaproszenia Ślubne
Dekoracje: Pracownia florystyczna Novaflora Roland Zaworski
Zespół: GIG BAND

 

Add a comment...

Your email is never<\/em> published or shared.